O Firmie

FIRMA HANDLOWA "KRYSTYNA"
 

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą kosmetyków, akcesoriów samochodowych, żarówek, olejów oraz płynów eksploatacyjnych. Bezpośrednia współpraca z producentami i importerami najbardziej znanych marek zarówno z Polski jak i zagranicy pozwoliła nam na uzyskanie konkurencyjnych cen.  

Rzetelność, fachowość oraz duże doświadczenie naszej firmy umożliwiły zdobycie szerokiego grona odbiorców ceniącego sobie wysoką jakość produktów i profesjonalne podejście do klientów.
Dbamy o dobre relacje z klientami, staramy się aby współpraca przebiegała na najwyższym poziomie.

Obecnie jesteśmy na etapie rozwijania własnej linii produktów. Na rynek wprowadziliśmy wysokiej jakości pióra wycieraczek ALLBEST. Pióra wycieraczek z linii ALLBEST spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na duże zainteresowanie rozszerzyliśmy naszą ofertę piór wycieraczek. Obecnie linia prezentuje:

ALLBEST SPECIAL - szkieletowe pióra wycieraczek do standardowego mocowania
ALLBEST SPECIAL TRUCK
ALLBEST SUPER FLAT - doskonałej jakości produkt do standardowego mocowania
ALLBEST SUPER FLAT PLUS - pasujące do 96% aut dzięki zamiennym adapterom

Importujemy również wysokiej jakości kable rozruchowe oraz myjki Windshield Wonder, które wyróżniają się na rynku dodatkowym wzmocnieniem i polskimi napisami na opakowaniuJesteśmy oficjalnym importerem najpopularniejszych angielskich marek: CARPLAN i CARLUBE

Od wielu lat ściśle współpracujemy z marką: PHILIPS, NARVA, TUNGSRAM, MOJE AUTO, K2, WD40, TURTLE WAX, DR MRACUS i innymi.

Nasz asortyment ze względu na zapotrzebowanie rozszerzyliśmy również o oleje: MOBIL, LOTOS CASTROL - ogromny rozwój w sprzedaży olejów umożliwiła nam uzyskanie bardzo atrakcyjnych cen

 

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SPRZEDAŻĄ HURTOWĄ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

Twój koszyk
produktów: 0
wartość: 0,00
ALLBESTATASCARLUBECARPLANK2MOJE AUTONARVAPHILIPSTUNGSRAMWD40